ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

Trening na Moniuszki o godz 7.15.

Trening indywidualny OT na Moniuszki o godz 16.00 dla pierwszej grupy: Duda, Roszak, Sauders,Piróg, Winiarczyk, Klemens

25

09-2018

wtorek

Trening na Skrzydlatej o godz 18.00

26

09-2018

środa

Zajęcia dla uczniów klasy VI SSP 3 o godz 9.50.

Mecz pierwszego zespołu w pucharze Polski z Śląskiem Wrocław na Agrykola o godz 15.00

27

09-2018

czwartek

Trening na Moniuszki o godz 7.15.

28

09-2018

piątek

Trening na Moniuszki o godz16.30.

29

09-2018

sobota

Mecz ligowy z Concordią na Skrzydlatej o godz 11.00.

Logowanie

Najnowsza galeria

gala 2017
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 284, wczoraj: 507
ogółem: 749 580

statystyki szczegółowe

Aktualności

HARMONOGRAM TURNIEJU ELBLĄSKI MINI MUNDIAL

  • autor: olimpia06, 2018-06-22 17:08

ELBLĄSKI MINI MUNDIAL

TERMIN 24.06.2018-28.06.2018.

PROGRAM TURNIEJU                            

GRUPA A                                                                          GRUPA B            

  • FRANCJA (GEDANIA 1922 GDAŃSK)              1. POLSKA (OLIMPIA ELBLĄG 2005)
  • BRAZYLIA (OLIMPIA ELBLĄG 2006)                2. MOŁDAWIA (FC     PETROCUB HINCESTI)
  • NIEMCY (JFV LEER)                                           3. ROSJA (KALININGRAD)
  • UKRAINA (TARNOPOL)                                      4. ANGLIA (HURAGAN MORĄG)
  • HISZPANIA (NAKI OLSZTYN)                             5. MEKSYK (OLIMPIA ELBLĄG 2005/2006
  • 24.06.2018          PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE                                     MECZ POLSKA – KOLUMBIA GODZ. 20;00
  • 24.06.2018 (NIEDZIELA) GODZ.19.00 PREZENTACJA ZESPOŁÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W ELBLĄSKIM MINI MUNDIALU W ELBLĄSKIEJ STREFIE KIBICA (ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ.18.50 W OKOLICACH RAMPY POD SCHODAMI LODOWISKA.KAŻDY OTRZYMA KOSZULKĘ I SPODENKI OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA 

                           

25.06.2018 (PONIEDZIAŁEK)

 GRUPA A (SZTUCZNE UL. SKRZYDLATA)                        GRUPA B (NATURALNE UL. SKRZYDLATA)

   ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW 9.20 UL.SKRZYDLATA  .ZABIERAMY ZE SOBĄ LEGITYMACJE, NAPOJE ,GETRY, BUTY

     1             10;00        BRAZYLIA-HISZPANIA                                  2             MEKSYK-ROSJA  

        1100        OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU PRZEZ PREZYDENTA ELBLĄGA

 

        3             11;20        NIEMCY-UKRAINA                                         4             MOŁDAWIA-POLSKA

        5             12;20        BRAZYLIA-FRANCJA                                    6             MEKSYK -ANGLIA  

       7             16;00        NIEMCY-HISZPANIA                                       8             ANGLIA-MOŁDAWIA

        9             17;00        FRANCJA-UKRAINA                                   10           POLSKA-ROSJA

                                                              

26.06.2018                      

(WTOREK)

GRUPA A (NATURALNE UL. SKRZYDLATA)                                  GRUPA B (SZTUCZNE UL. SKRZYDLATA)

      ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW 10.00                 

           11           9;00           NIEMCY-FRANCJA                       12           POLSKA-ANGLIA                         

            13           10;00        UKRAINA-HISZPANIA                  14           ROSJA-MOŁDAWIA

            15           11;00        NIEMCY-BRAZYLIA                      16           POLSKA-MEKSYK

            17           16;00        HISZPANIA-FRANCJA                  18           ROSJA-ANGLIA

            19           17;00        UKRAINA-BRAZYLIA                    20           MOŁDAWIA-MEKSYK                                                                 

27.06.2018          BOISKO UL. SKRZYDLATA  NATURALNE I SZTUCZNE                                                                        

(ŚRODA)

                 21           9;00           ĆWIERĆFINAŁ 1A-4B      N                                                                                                      

                 ………………………………………………             -              ………………………………………………                       

22           10;00        ĆWIERĆFINAŁ 2A-3B           S                                                

                 ………………………………………………                        -              …………………………………………….

23           11;00        ĆWIERĆFINAŁ 1B-4A         N

  ……………………………………………..                         -              ……………………………………………….                              

24           12;00        ĆWIERĆFINAŁ 2B-3A          S

                    ......…………………………….................                         -              ……………………………………………….             

25           13;00        5A-5B  PIERWSZY MECZ O IX MIEJSCE      S            

                    …………………………………...............                        -              ………………………………………………..                                          

                    26           16;00         PÓŁFINAŁ (zwycięzca meczu 21/zwycięzca meczu 22)    S

 ……………………………………………..                         -              ……………………………………………….    

27           17;00        PÓŁFINAŁ (zwycięzca meczu 23/zwycięzca meczu 24)   N

                            ……………………………………………..                         -              ………………………………………………..               

28           1815        (przegrany meczu 21/przegrany meczu 24) BOISKO SZTUCZNE

                            ......................................                        -             ................. .......….........

29           1815        (przegrany meczu 22/przegrany meczu 23) BOISKO NATURALNE

                             ...............................................        ..            ...........................................           

               28.06.2018                          MECZ POLSKA – JAPONIA GODZ. 16:00

               (CZWARTEK)                            

                               30           900           5A-5B DRUGI MECZ O IX MIEJSCE (REWANŻ)                  

                                 ......................................      ....     ................................................

                              31           1015        MECZ O VII MIEJSCE  (BOISKO SZTUCZNE)

                               ……...................................               -                    …………..............................                       

              32          1015        MECZ O V MIEJSCE (BOISKO NATURALNE)                                                     

  ……………...........................                        -                  ………………………………………

                              33           1130        MECZ O III MIEJSC (BOISKO SZTUCZNE)

                        ………………………………………                  -           ………………………………………                 

             34           1130        FINAŁ (BOISKO NATURALNE)                                                          ……………………………………………..                         -              …………………………………

              1500        ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD W STREFIE KIBICA   (LODOWISKO UL. KAROWA 1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [183]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Losowa galeria

Luzino- zdj. G. Laudański cz.1
Ładowanie...

Tabela ligowa

Żaki » Inne rozgrywki

Sport.pl

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.