ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

Trening z trenerem Fijarczykiem na hali MOS o 20.00.

20

12-2018

czwartek

Trening na hali MOS o 7.15 dla wszystkich.

Trening OT dla drugiej grupy na hali ZSTI o 17.30.

21

12-2018

piątek

Trening na Saperów o 15.00 dla wszystkich.

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

Logowanie

Najnowsza galeria

gala 2017
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 333, wczoraj: 417
ogółem: 787 044

statystyki szczegółowe

Aktualności

Grupa Biała - Mecz Ligowy 2 kolejka - Olimpia III - Olimpia...

  • autor: olimpia06, 2018-04-12 18:57
Grupa Biała - Mecz Ligowy 2 kolejka - Olimpia III - Olimpia II

Liga druga kolejka

 OLIMPIA III ELBLĄG - Oloimpia II Elbląg w piątek 13.04.2018r. o godz.18.00

NA BOISKU w Elblągu ul. Skrzydlata 

 ZBIÓRKA 17.15 NA SKRZYDLATEJ  ZABIERAMY ZE SOBĄ  WODĘ, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, Kartę zdrowia sportowca - kto jeszcze nie oddał, OCHRANIACZE, GETRY białe i Niebieskie, BUTY do gry na trawie - KORKI !!!!- .

koniec ok 19.30

KADRA GRUPA ŻÓŁTA - OLIMPIA II                                                                                                                      1 ANIŚKOWICZ ALEX

2 BUCZKOWSKI KACPER

3  DUDA BORYS

4 KLEMENS WOJTECH

5 MUCHA MICHAŁ

6 DUDKIEWICZ FABIAN

7 PIETRUSIŃSKI JAN 

8 PIRÓG JAN

9 PRYSTUPA MARCEL

10 ROSZAK ADRIAN 

11 SAUNDERS PAUL 

12 TOMANKIEWICZ DORIAN 

13 WINIARCZYK IGOR

14 ZABŁOCKI MICHAŁ

15 ŻEBROWSKI MARCEL

16 ŻEBROWSKI EMIL

17 BRZESKI MACIEJ                 

                                                                 GRUPA BIAŁA - OLIMPIA III                                                                 KADRA rocznik 2006:

- CHOJNACKI JAKUB

- GIZA TYMOTEUSZ

- GRZYWACZ JAKUB

- HAWRYSZKO MARCEL

- JASTRZĘBSKI JAKUB

- LUBKOWSKI FRANCISZEK

- OPĘCHOWSKI IGOR

- WRÓBLEWSKI OLEK

KADRA rocznik 2005:

​- BARTOSIŃSKI OSKAR

- BRZUZIEWSKI SEBASTIAN

DZIURDZIA ALAN

- GUMIŃSKI BARTOSZ

KOLPERT JAKUB

- LIPIŃSKI JAKUB

- ŁASZAK KACPER

- MONETA FILIP

- ORNOCH KAROL

- TRZECIŃSKI WIKTOR

JEŻELI KOGOŚ NIE BĘDZIE   POPROSZĘ O KONTAKT TEL. 600-415-651 MICHAŁ RATAJCZYK

- CHOJNACKI JAKUB

- GIZA TYMOTEUSZ

- GRZYWACZ JAKUB

- HAWRYSZKO MARCEL

- JASTRZĘBSKI JAKUB

- LUBKOWSKI FRANCISZEK

- OPĘCHOWSKI IGOR

- WRÓBLEWSKI OLEK

KADRA rocznik 2005:

​- BARTOSIŃSKI OSKAR

- BRZUZIEWSKI SEBASTIAN

DZIURDZIA ALAN

- GUMIŃSKI BARTOSZ

KOLPERT JAKUB

- LIPIŃSKI JAKUB

- ŁASZAK KACPER

- MONETA FILIP

- ORNOCH KAROL

- TRZECIŃSKI WIKTOR

JEŻELI KOGOŚ NIE BĘDZIE   POPROSZĘ O KONTAKT TEL. 600-415-651 MICHAŁ RATAJCZYK


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [258]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Buttony

Reklama

Losowa galeria

Obóz Nowa Wieś Przywidzka cz.1
Ładowanie...

Tabela ligowa

Żaki » Inne rozgrywki

Sport.pl

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.