ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

pon.

W skrócie o turnieju Olimpia- Wopal Cup.

• autor: olimpia06, 2015-06-24 15:17

I po turnieju Olimpia Wopal CUP.

W niedziele odbył się Ogólnopolski Turniej Olimpia Wopal Cup. W turnieju wzięło udział 18 zespołów z 4 województw i około 200 zawodników. O godzinie 10:00 zaczęły się pierwsze mecze. Graliśmy systemem każdy z każdym w 3 grupach, aby wyłonić zespoły z dwóch pierwszych miejsc z grupy, z 3 i 4 oraz z 5 i 6. O 13:00 była przerwa w której odwiedził nas GOŚĆ Specjalny- był nim wychowanek Olimpii Elbląg, obecnie bramkarz Ipswitch Town Bartosz Białkowski. Każdy uczestnik turnieju miał możliwości wykonania rzutu karnego i pokonania Bartka. W nagrodę zawodnicy otrzymywali gadżety. Później był czas na wykonanie sobie zdjęcia oraz uzyskanie autografu.

Bartek dziękujemy za udział w naszym turnieju.

Około godziny 14 zaczęliśmy zmagania z fazie finałowej. Pogoda nie okazała się zbyt wyrozumiała, ale że mieliśmy gościa z Anglii to była typowo angielska i dzieci nie oszczędzała. Ostatecznie każda drużyna rozegrała 9 spotkań.
O 17 nastąpiło zakończenie turnieju i rozdanie nagród. Turniej wygrał Juventus Bydgoszcz remisując jeden mecz w grupie i wygrywając osiem pozostałych. Na drugim miejscu uplasowało się U2 Bytów, a trzecia była Legia Warszawa. Królem strzelców został zawodnik U2 Bytów Kacper Wrzesiński strzelając 11 bramek. Najlepszym zawodnikiem został zawodnik z Lechii Gdańsk I Bartosz Borkowski, a bramkarzem Paweł Stanek z Legii Warszawa, który dodatkowo otrzymał także rękawice Bartosza Białkowskiego z autografem. Trzej wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Także wyróżniliśmy dwie dziewczynki, które na równi z chłopakami walczyły na murawie były nimi Nadia Ratajczyk bramkarka Pomezanii Malbork, oraz Julia Ignatowicz U2 Bytów. Trenerzy wyznaczyli najlepszego zawodnika ze swojej drużyny, który otrzymały statuetkę. Wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz każdy zawodnik medal.

Ostateczna kolejność:

Juventus Bydgoszcz
 U2 Bytów
 Legia Warszawa
 Lechia I Gdańsk
 Gedania Gdańsk
 12 Włocławek
 Jaguar Gdańsk
 Wierzyca Pelplin
 Lechia II Gdańsk
 Mazuria Giżycko
 Concordia Elbląg
 Piki Gdańsk
 Beniaminek Starogard Gdański
 Olimpia I Elbląg
 Rodło Kwidzyn
 As Pomorze
 Pomezania Malbork
 Olimpia II Elbląg

Chciałbym wszystkim podziękować: drużynom, że wszystkie dotarły na turniej, trenerom, rodzicom za doping, ale przede wszystkim sponsorom i rodzicom z Olimpii Elbląg 2006 za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju. Wielkie dzięki!!!

kierownik OE 2006 Adrian Tytek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ścianka wspinaczkowa.
Ładowanie...