• autor: olimpia06, 2014-12-11 13:33

W niedzielę rozegraliśmy turniej w Malborku.
Trafiliśmy do grupy z Pomezanią II Malbork, Rodłem Kwidzyn, Olimpią Grudziądz I.

Rozpoczęliśmy od meczu z Olimpią Grudziądz. Wygraliśmy 2-0.
Drugi mecz bardzo ciężki z Rodłem Kwidzyn, drużyna grająca podobną piłkę do nas. Mecz kończy się remisem 0-0, ale więcej klarownych sytuacji ( dwie setki) miało Rodło. Nam pomogły ściany i słupki, które obijali przeciwnicy. W trzecim meczu gramy z gospodarzem. Wygrywamy 2-1. Jesteśmy lepszą drużyną piłkarsko, a bramkę tracimy po błędzie bramkarza. Ozdobą tego meczu było atomowe uderzenie z wolnego Łukasza Maciejko. Pomezania nie zrobiła żadnej sytuacji bramkowej. Zdobywamy 7 pkt.  bramki 4-1.  Wychodzimy z drugiego miejsca, Rodło ma lepszy bilans bramkowy.

Po fazie grupowej  mamy jeszcze miły akcent: Wojtek Klemens zostaje królem żonglerki – podbija futbolówkę 10 razy.

Po fazie grupowej przychodzi czas na fazę finałową, która okazała się dla nas ciosem w plecy.  Trafiamy na 3 drużynę grupy A, Morenę. Chłopacy grający siłowy futbol, oparty na wyrośniętym obrońcy, który z połowy strzela na bramkę. Auty i wszystkie wznowienia to długa laga na bramkę. Po 12 minutach mamy remis. Dogrywka, którą sami zainicjowaliśmy na CSB Okoń CUP nas zabiła 45 s. tracimy bramkę i już się nie podnosimy. Dogrywka trwała 1 minutę. Później znowu gramy z Rodłem na bramce Jaśka W. zastępuje Bartek O. przegrywamy 3-1. Ostatni mecz o 7 miejsce rozgrywamy znowu z Olimpią Grudziądz i tym razem ich pokonujemy 5-0.  Zdobywając 10 punktów w 6 meczach zajmujemy 7 miejsce na 8 zespołów. Chłopacy zagrali naprawdę fajny turniej, kilka razy zagrali klepkę z pierwszej piłki. Widać poprawę gołym okiem.

Bramki dla naszej drużyny  zdobywali: Borys Duda -4, Michał Mucha-3, Jasiu Pietrusiński-1, Łukasz Maciejko-1.

Skład: Bartek O., Jasiu W., Kuba J. Oliwier T., Olek W., Michał M., Borys D., Łukasz M., Jasiu P. i  Wojtek K. ( Chomontek z Elbląga).