statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej w Starogardzie Gdańskim- debiut M. Pleszkuna.

• autor: olimpia06, 2014-11-22 19:25

Dzisiaj wzięliśmy udział w turnieju w Starogardzie Gdańskim. Na ławce trenerskiej swój debiut zaliczył Michał Pleszkun. Zaczęliśmy turniej od meczu z Wierzycą Pelpin 0-1. Tracimy bramkę po syrenie końcowej meczu, minęło 10 minut. Sędzia wraca do faulu na 15 metrze jak w piłce ręcznej daje wykonać ostatnią akcję. Ustawiamy szczelny mur, ale jak się okazało za niski. Zawodnik Wierzycy trafia w środek bramki pod porzeczkę koniec meczu. Drugi mecz w naszym wykonaniu z Orłem Tczew i przegrywamy znowu 0-1. Trzeci mecz, roszady  w składzie i pokonujemy Rodło Kwidzyn 4-0. Trzy bramki strzela Oliwier, jednakże jedną bramkę zapisuje sędzia Borysowi D.uznając, że ją gdzieś muska. Czwartą dorzuca Michał M. Przedostatni  mecz w naszej grupie z Beniaminkiem Starogard Gdański. Ciśniemy ich cały mecz dostajemy bramkę wykopaną z ręki z pod bramki przez bramkarza. Marcel Ż. źle oblicza tor lotu piłki i ta dostaje kozła przed nim, wpada za kołnierz. Przegrywamy 0-1 znowu na listę wpisuje się Oliwier. Mamy 3 minuty i oblężenie bramki, ale nic nie chce wpaść do sieci. Remis. Ostatni mecz z Pomezania. Prowadzimy 1-0 po bramce Oliwiera. Lecz Pomezania szybko doprowadza do wyrównania.  Tracimy jeszcze jedną bramkę z dorobkiem 4 pkt. kończymy fazę grupową.

Nie mamy szczęścia zawsze odrobinę brakuje.

W meczu o 9 miejsce zagrali Ci co mniej grali w 5-ciu meczach. W meczu było 1-1 po bramce Jasia P.. Mamy karne...

Oliwier ( nie strzela słupek), Borys pod poprzeczkę, a Marcel broni 3 strzały i wygrywamy.

Troszkę zabrakło do zdobycia statuetki  króla strzelców turnieju. W ostatnim meczu- w finale bramkę strzela zawodnik Gryfa Tczew i o jedną bramkę  wyprzedzą Oliwiera.

Skład: M. Żebrowski, T. Laudański, R. Wereszczyński, B. Duda, J. Pietrusiński, M. Dombrowski, M. Mucha, P. Saunders, F. Dudkiewicz, F. Wrocławski, O. Tytek.