ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

01

05-2017

pon.

LIGA ORLIKÓW OLIMPIA 1 BOISKO UL.SKRZYDLATA GODZ.14.00

02

05-2017

wtorek

TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA I ŻÓŁTA

03

05-2017

środa

04

05-2017

czwartek

LIGA ORLIKÓW OLIMPIA 2 BOISKO SZTUCZNE W GRONOWIE GÓRNYM GODZ.17.30

05

05-2017

piątek

TRENING GODZ.16.30-18.00 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA ŻÓŁTA LIGA MŁODZIKÓW GODZ.17.00 BOISKO NATURALNE UL.SKRZYDLATA

06

05-2017

sobota

TRENING GODZ.12.00-13.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA NIEBIESKA

07

05-2017

niedziela

Logowanie

Najnowsza galeria

Turniej w Morągu.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 584
ogółem: 475 209

statystyki szczegółowe

Aktualności

PLAN NA DŁUGI WEEKEND

  • autor: olimpia06, 2017-04-30 18:33

 

05-2017

pon.

LIGA ORLIKÓW OLIMPIA 1 BOISKO UL.SKRZYDLATA GODZ.14.00

02

05-2017

wtorek

TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA I ŻÓŁTA

03

05-2017

środa

 

04

05-2017

czwartek

LIGA ORLIKÓW OLIMPIA 2 BOISKO SZTUCZNE W GRONOWIE GÓRNYM GODZ.17.30

05

05-2017

piątek

TRENING GODZ.16.30-18.00 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA

TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA ŻÓŁTA

LIGA MŁODZIKÓW GODZ.17.00 BOISKO NATURALNE UL.SKRZYDLATA

06

05-2017

sobota

TRENING GODZ.12.00-13.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA NIEBIESKA


Druga kolejka ligi Orlików

  • autor: olimpia06, 2017-04-27 21:15

Pierwszy zespół Olimpii Elbląg rozegra swoje mecze drugiej kolejki ligi orlików 01.05.2017 (poniedziałek) o godz.14.00 na boisku przy ul.Skrzydlatej .Zbiórka o godz.13.30 . Zabieramy ze sobą buty , getry ,koszulki ,spodenki niebieskie , legitymacje szkolne ,wodę , ubranie adekwatne do pogody , ochraniacze  .Gramy na trawie naturalnej .

Skład :

1 Aniśkowicz Alex

2 Brzeski Maciej

3 Buczkowski Kacper

4 Mucha Michał

5 Żebrowski Marcel

6 Żebrowski Emil

7 Duda Borys

8 Pietrusiński Jan 

9Tomankiewicz Dorian

10 Piróg Jan

11 Winiarczyk Igor

12 Tytek Oliwier

13 Dudkiewicz Fabian

14 Saunders Paweł

Drugi zespół rozegra swoje mecze w drugiej kolejce 04.05.2017 (czwartek) na Orliku w Gronowie Górnym o godz.17.30 .Zbiórka o godz.17.00 .Zabieramy ze sobą  ,buty na nawierzchnię sztuczną ,getry, koszulki i spodenki niebieskie ,legitymacje szkolne ,wodę , ubranie adekwatne do pogody  ,ochraniacze.

SKŁAD:

1Anaszko Artur

2Chojnacki Jakub

3Grzywacz Jakub

4Hyz Robert

5Jastrzębski Jakub

6Kowalski Maksymilian

7Nowakowski Jan

8Opęchowski Igor

9Prystupa Marcel

10 Stasiełowicz Patryk

11Szadok Patryk

12Winowiecki Filip

13 Wróblewski Olek

14 Zabłocki Michał


Drugi lekarz medycyny sportowej

  • autor: olimpia06, 2017-04-27 21:07

Drugi lekarz medycyny sportowej w Elblągu: Marek Chojnowski 601670806, przychodnia przy ul.Komeńskiego.


LIGA MŁODZIKÓW

  • autor: olimpia06, 2017-04-26 21:55

W  PIĄTEK 28.04.2017 WYJEŻDZAMY NA MECZ LIGOWY DO ZALEWA  ZBIÓRKA O GODZ.14.50 NA PARKINGU PRZY STADIONIE NA AGRIKOLA  .ZABIERAMY ZE SOBĄ LEGITYMACJE SZKOLNE , WODE , OCHRANIACZE  , ODZIEŻ ADEKWATNĄ DO POGODY, BUTY PIŁKARSKIE ,GETRY .SKŁAD ZESPOŁU:

1BEWICZ JAKUB

2BŁASZCZYK JAKUB

3CZACHAROWSKI DOMINIK

4BŁASZCZUK MACIEJ

5BARTOSIŃSKI OSKAR

6BALEWSKI BARTEK

7KOLPERT JAKUB

8 DZIURDZIA ALAN 

9MARKOWSKI JAKUB Z KARTĄ ZDROWIA

10 DENIS VAN IEPEREN Z KARTĄ ZDROWIA

11MICHAŁ ARCISZEWSKI

 


UWAGA

  • autor: olimpia06, 2017-04-26 07:41

NAJBLIŻSZE (26.04.2017)  ŚRODOWE ZAJĘCIA DLA CHŁOPCÓW  Z  ROCZNIKA 2006 Z GRUPY NIEBIESKIEJ  ODWOŁANE


PLAN NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

  • autor: olimpia06, 2017-04-22 21:36

24
04-2017
pon.
LIGA ORLIKÓW OLIMPIA 2 ELBLĄG GODZ.18.00 UL.SKRZYDLATA 
TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA NIEBIESKA
25
04-2017
wtorek
LIGA ORLIKÓW OLIMPIA I WYJAZD DO MŁYNAR GODZ.15.30 
TRENING GODZ.16.30-18.00 UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA 
TRENING BRAMKARSKI UL.MONIUSZKI GODZ.17.30 -18.30
26
04-2017
środa
TESTY DLA ROCZNIKA 2004-2005 GODZ.16.30 BOISKO PRZY UL.SKRZYDLATEJ
OLIMPIJSKI TALENT GODZ.16.30-17.30 BOISKO UL.SKRZYDLATA
27
04-2017
czwartek
TRENING GODZ.16.30-18.00 UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA
TRENING GODZ.18.00-19.30 UL.MONIUSZKI GRUPA ŻÓŁTA
28
04-2017
piątek
TRENING GODZ.16.30-18.00 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA BIAŁA
TRENING GODZ.18.00-19.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA ŻÓŁT

MECZ W LIDZE MŁODZIKÓW  W  ZALEWIE

29
04-2017
sobota
TRENING GODZ.12.00-13.30 BOISKO UL.MONIUSZKI GRUPA NIEBIESKA


PIERWSZE MECZE LIGI ORLIKÓW

  • autor: olimpia06, 2017-04-20 13:29

ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ROZGRYWKI LIGOWE W KATEGORII ORLIKÓW 

OLIMPIA 1 ELBLĄG WE WTOREK 25.04.2017 UDAJE SIĘ NA ROZGRYWKI DO MŁYNAR .PRZECIWNIKIEM BEDĄ ZESPOŁY SYRENY MŁYNARY ORAZ  ZATOKI BRANIEWO.WYJAZD  O GODZ.15.30 SPOD STADIONOWEGO PARKINGU PRZY UL.AGRIKOLI .ZABIERAMY ZE SOBĄ KOSZULKI NIEBIESKIE I SPODENKI ,GETRY ,OCHRANIACZE , LEGITYMACJE SZKOLNE AKTUALNE , ,DRESY ,TERMO , ORTALIONY ,WODĘ 

SKŁAD :

1BRZESKI MACIEJ

2,ZEBROWSKI EMIL

3 ŻEBROWSKI MARCEL

4KLEMENS WOJCIECH

5DUDA BORYS

6DUDKIEWICZ FABIAN

7PIRÓG JAN 

8 WINIARCZYK IGOR

9PIETRUSIŃSKI JAN

10 MUCHA MICHAŁ

11 SAUNDERS PAWEŁ

12 TYTEK OLIWIER

NATOMIAST ZESPÓŁ OLIMPI II ROZEGRA SWOJĄ KOLEJKĘ LIGOWĄ  W  ELBLAGU W PONIEDZIAŁEK 24.04.2017  NA BOISKU TRAWIASTYM  PRZY UL.SKRZYDLATEJ O GODZ.18.00 Z ZESPOŁAMI ELBLASKIEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ ORAZ AGATU JEGŁOWNIK .ZBIÓRKA NA MECZ 17.30 SKRZYDLATA .ZABIERAMY ZE SOBĄ KOSZULKI NIEBIESKIE I SPODENKI ,GETRY ,OCHRANIACZE,TERMO , DRESY ,LEGITYMACJE SZKOLNE AKTUALNE WODĘ

SKŁAD:

1PRYSTUPA MARCEL

 2 ZABŁOCKI MICHAŁ

3 SZADOK PATRYK

4 JASTRZĘBSKI JAKUB

5 WRÓBLEWSKI OLEK

6 GRZYWACZ JAKUB

7 ANASZKO ARTUR

8 OPĘCHOWSKI IGOR

9 KOWALSKI MAKSYMILIAN

10 HYZ ROBERT

11 WROCŁAWSKI FABIAN

12 NOWAKOWSKI JAN 

13 WINOWIECKI FILIP

14 STASIEŁOWICZ PATRYK

15 GRALA JAKUB


Archiwum aktualności


Buttony

Reklama

Losowa galeria

Luzino.
Ładowanie...

Tabela ligowa

Żaki » Inne rozgrywki

Sport.pl

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.